Makhauser's

 personal blog

Кремнієвий район Сауз Парку

Давайте зараз поговоримо про те, як події декількох останніх років вплинули не просто на Україну, а скоріше на наше ІТ. У зв’язку з цим виникає доволі логічна аналогія:

KennyIT


Не дарма згадавши бідолашного Кенні, який раз за разом потерпає від фантазії авторів, ми поринаємо у світ, сповнений розбитих мрій, сподівань. Світ, у якому присутня домінація, придушення та насилля. Світ, у якому все менше й менше місця для розвитку.

Україна завжди була на передових місцях за кількістю ІТ-спеціалістів. Велика частина залишила країну у пошуках адекватного фідбеку за свої знання, вміння та навички. Нашій ж еліті, починаючи навіть з пана, який має "маленьку хатинку", продовжуючи його тезкою, любим другом усіх бджолярів, "двічі несудимим" проффесором англійської мови, світової літератури та географії та закінчуючи, поки що, Віллі Вонкою українського розливу глибоко накакати на це. Та й включаючи усіляких міністрів та таких інших, ми купаємось у такій суміші лайна, що хай Бог милує!

Черговий раз наголошуючи, що лідерів більше цікавить не стрімкий розвиток країни (ба, подивіться на Скандинавію та Балтику, де вони, а де ми?) інформаційних технологій (протягом усіх 24 років, тому не слід казати про війну здорового глузду та нездорового рашизму), а розвиток садочків, пеньочків та золотобатонного резерву власного сховища. Саме це є першим цвяхом.

Розхитавши країну, розваливши внутрішні структури, цуцик Путлєра поїхав моніторити міцність ручок у Ростові, залишивши "страву доварюватися на повільному вогні", тому велику провину на нинішніх запасах валюти, металів та курс треба вивалити саме на нього, хоча, звичайно, сучасні "кухарі" теж плужать "ніпадєццкі". Проте, звісно, не треба егоїзму, впливають усі ці фактори майже на кожен бізнес та на кожну сферу в Україні, проте особливо відчутно воно відбувається саме в ІТ, так як, як би того не хотілося визнавати людиськам, але інформаційні технології - це сучасне та майбутнє світу. Це й ваші "контактікі з фейсбуками", й нормальні мережеві ресурси тощо.

По-перше - курс, який доповнено 2% від операції обміну з 1 січня. Обов’язкове державне пенсійне страхування, тіпа. Ок, тільки щось пенсіонерам це ні на що не вплине. Брехня, деяким вплине, але тим, хто й не працював ніколи особливо - депутатам та іншій пузатій дрібноті.

Може виникнути питання: а до чого тут ІТ, га? А ось до чого! Як би це дико, незвично та банально не звучало, але для сайту потрібно купляти домен (з певною ціною, встановленою у валюті (окрім поодиноких випадків) та орендувати сервер, на якому його треба розміщувати. Це коштує грошей, доволі великих. Особливо тепер, у гривні. Звичайно, хтось зараз скаже про безкоштовні зони, а-ля .укоз.шосьтам, .народ.ру та таке інше, але ж це не тільки не солідно, але й тягне за собою купу банерів, реклами та глюків, адже безкоштовно. З різними доменами Океанії теж не все так просто, а про .org.ua я вже писав.

Придушуючи законодавчо, не роблячи ніяких "коридорів" (хоча у ВРУ пройшло кілька "ідейних", але наразі вони втілюють інші ідеї у життя) для поліпшення ситуації, унеможливлюючи створення Кремнієвої долини в України, змушуючи бездіяльністю та пофігізмом покидати рідні краї спеціалістам, які підіймають ІТ інших держав, наші державонасильники стримують Україну у такому собі "совковому" стані. На жаль, це й не увесь список...




Прокоментуйте!