Makhauser's

 personal blog

Лижі на ґанку

Криві руки та безвідповідальна уява примусили мене відмовитись від від колишнього телефону на базі помірно відкритої ОС Android через трошки розбитий екран та дорогу вартість фіксу цього баґу (2230 гривень).


Ітераційним методом було розглянуто кілька деталей, але якісь вади девайсів анігілювали гарні риси, то без сертифікації в Україні, то сам перезавантажується тощо. Вибір остаточно впав на не дуже дорогий та доволі вдалий, як виявилося, девайс (менше 2000 гривень, LG Optimus L7 II Dual P715 (привіт ісландським вулканам) на Android 4.1). З назви може стати очевидним. що мова йде про LG, свої перші враження опишу у цьому пості


У наступному полі представлено кілька знімків з камери телефону. Знімає гірше, аніж камера попереднього, але скаржитись не слід на якість. Відео файне зняти буде складніше, HD усіляких нема. Вулиця, термос, зйомка тексту (автор дозволив сфотографувати. Ще б я собі не дозволяв):


Що сподобалось, так це акумулятор. Він доволі витривалий (2460 mAh), тримався на 100% більше трьох годин (але wifi був вимкнений, як і навігація та синхронізація. Мобільну мережу використовував не інтенсивно, обидві картки (так-так, перший телефон на 2) працювали постійно (окрім 20 хвилин у метро).


Екран маленький (у порівнянні, але приємно на нього дивитися, сам телефон доволі добре сидить у руці та має невеличку масу. Процесор дає відчуття більш середнього класу, принаймні, мені так здалося після побитого Padfone 2.


Описані у Тенетах вади (як-то відсутність датчику освітлення, незручна кнопка перемикання сім-карток (вона знаходиться на панелі), відсутність підсвітку тієї ж панелі) не дуже сильно псують враження, кнопку задіти важко, автоматичне регулювання освітлення я не використовую, ось тільки ілюмінацію можна було зробити, уночі все ж зручніше.


Інтерфейс вдалий, може навіть більш вдалий, аніж у Падфоні, тут нарікань нема. Далі раджу переглянути знімки-порівняння телефону нового та старого.

Там можна побачити розміри та саме ту клавішу, на яку скаржаться (мені виявилася зручною):


За свої гроші ось цей Ейяф'ятлайокютль мобільного світу (назва теж велика) - доволі файний вибір смартфону на 2 сім-карти (miniSIM, та, що звичайна), з 2 ядрами у процесорі (привіт старому AMDV140 на ноуті) та непоганою камерою. Якщо у розумному телефоні є потреба у невибагливої усілякими N.O.V.A. та Angry Birds людини, то цілком можна радити такий девайс, 91 зі 100, певно, адекватна оцінка  1. Коментарі (2):


  2. Djalin · 27.03.14

    Цікаво, а я маю дурну звичку купувати найдешевше з того, що має потрібну зараз фічу. Тут таке мабуть не підійде... До речі, а загальне враження від лиж яке? Читати далі...

  3. makhauser · Сайт · 27.03.14

    Djalin написав(ла):Цікаво, а я маю дурну звичку купувати найдешевше з того, що має потрібну зараз фічу. Тут таке мабуть не підійде... До речі, а загальне враження від лиж яке? Читати далі...Офтопік, альбом модом робили?« Згорнути Читати далі...


Прокоментуйте!