Makhauser's

 personal blog

HD

Добре, зрештою, можна й написати. Тут таке трапилося, що не дуже хочеться бажати такого будь-кому. Але треба все казати по черзі, тому ми почнемо.

4-5 років тому трапилося відвідати окуліста. Офтальмологічна перевірка чіткості зору була трошки провальною у плані лівого ока. Тоді, мені здалося, що чіткість фокусування ним була поганою через руку, якою я закрив його під час перевірки правого ока. Не звернувши увагу на це, я спокійно продовжив шкандибання місцинами звичних дисклокацій.

Потім, навіть не знаю чому, знову звернув увагу на те, що ліве око бачить усе "як під водою" або у старій цифровій камері з пошкодженою системою стабілізації фокусу.

Eyes

Візит до лікаря, перевірка у якогось Архіофтальмолога у інституті мікрохірургії ока поставили не дуже приємний та втішний діагноз - кератоконус.

Кератоконус, простими словами, можна назвати зменшення товщини рогівки ока та перетворення її форми на конус. Тут потрібні краплі та жорстка лінза (для фіксації рогівки та для того, щоб око бачило бодай б щось). Скажу чесно, я не завжди одягав її, навіть тижнями не носив, не дуже це комфортно, знаєте? До того ж, лінза пошкодила рогівку теж.

Цього червня черговий візит у мікрохірургічний центр виявив, що є неабияка загроза розриву та кепських справ. Тоді було б непереливки та я поповнив би ряди Нельсона, Кутузова та багатьох піратів. А в Україні наразі таке роблять лише у Дніпрі. Соу, поїхав. А центр там надзвичайно розвинений (у порівнянні зі столичним).

Операцій у день приїзду, 5 днів уколів крапель під око (лікар не пояснив чим це краще, бо я не закінчив ВНЗ по фаху медика-офтальмолога), тиждень антибіотиків через укол не під око, краплі, таблетки та підшивка ока додатковим швом.

Наразі треба носити не більше 5 кг, крапати очі, спати лише на 1 боці та інше бла-бла-бла. Хоча око бачить дійсно краще та чіткіше. Контури бачу, тепер оба ока приймають участь в сприйняті світу. Тепер ліве бачить все через мокре скло. Знаючи про гомеостат Ешбі, потрібен час на відновлення. Ось така справа, малята. Не знаю, нащо це написав, але ж блоґ, тому тут можна висвітлювати не лише думки про те, хто там що заборонив, які прем’єр-міністри - ТП, що роблять селфі та інше. Інколи можна писати просто по події. Дякую за увагу


З.І. Не той Володимир залишив світ. І нехай буде мир в Україні та у вашій хаті. 1. Коментарі (4):


 2. Дечіма · 11.07.14

  Нехай все добре відновиться і таке більше не повторюється. Здоров'ячка тобі!

 3. makhauser · Сайт · 11.07.14

  Дечіма написав(ла):Нехай все добре відновиться і таке більше не повторюється. Здоров'ячка тобі! Читати далі...

 4. Да... Бажаю вдалого лікування. Все таки найважливіше - це здоров'я!

 5. makhauser · Сайт · 13.07.14

  Алек Онім написав(ла):Да... Бажаю вдалого лікування. Все таки найважливіше - це здоров'я! Читати далі...


Прокоментуйте!