Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи. Частина 3. Банка грошей

Ця вакансія спала на думку доволі спонтанно. Я вирішив відгукнутися, адже вона вимагала надання технічної підтримки співробітникам банку, а з цим у мене досвід був. Отже, я вирішив поїхати.

Дислокація офісу доволі непогана: розташований неподалік від станції синьої гілки метро, але мені було зручніше дістатися тролейбусом. Незлим та тихим словом я зустрічав натовп, який хутчіше хотів мене заштовхнути у середину м’ясорубки та попрохати передати за проїзд. Не вийшло, я ж стрьомний.

Вийшов, дійшов, як і раніше, прийшов заздалегідь, сильно заздалегідь. Пошкандибаши трошки околицями, я дочекався приблизно адекватного положення хвилинної стрілки (якби я мав годинника, а так просто уявив її у голові та орієнтувався за цим уявленням. Хоча ні, я просто вирішив, що втомився ходити туди-сюди та пішов до одного з корпусів будівлі.

Йдучи до корпусу, помітив, що перші поверхи інших забиті банками різних власників, капіталів та назв. В “моєму” корпусі я сором’язливо чекав на спеціаліста, з яким мала би бути співбесіда, але потім зрозумів, що стійка, що трохи вище сходами, трошки є кіоском з їдлом, а не “охоронною вежею” будівлі. І що може увійти кожен охочий. Охота в мене була і я зайшов.

Після цього мене начальник відділу (так-так, той самий спеціаліст) відвід до кімнати, хотів вже було щось запитати, але його колега по банку з дуже сумними очима попрохав ненадовго впустити його та якусь молоду дівчину. Ну як тут не допомогти?

Ми тимчасово перебралися до його “кабінету”. Тісненького, с прозорими стінами, на 5, здається осіб + 1 місце вільне. У тісняві, але не в “Дельта Банку”, як то кажуть. Хоча й в “Дельті” була та ще тіснява... Але ми не про це. Позадавали кілька особистих питань, про консоль Windows, поділился “знаннями”, що можна в терміналах ОС читати мануали, після цього мене відвели до тієї ж кімнати, де Сумноокий робив з дівчиною свої очі більш веселими, та дали 2 блоки паперу.

На одному були завдання технічного характеру. Від “для чого цей слот у системному блоці?” (чорно-біла, ну дуже чітка світлина) до як змінити налаштування курсора миші/користувацького інтерфейсу для доступу в астральну проекцію Excel”? Покроково описати, кожен пункт, всі підпункти.

Трясця! Я не користуюся сімейством Windows у повсякденному житті вже майже 5 років. Я не пам’ятаю. Звичайно, коли я побачу вживу меню, то я зрозумію що і як робити! Але ж ні, тільки письмово, що дуже й дуже тупо. Незараховано, друзі. Як і за другий тест.

Другим тестом було психологічне опитування, щоб встановити портерт особи. Людина навіть з маленькою краплиною логіки здогадається, що і як хочуть від неї почути та побачити у тесті. Тому я взагалі не бачу у ньому сенсу, особливо, коли суворо попереджають, що на цьому папері з питаннями ні в якому разі не можна писати. Ні в якому разі! Проблема з папером, чи що?

Отже, написав, відповів, прозрів. Вийшов з корпусу та пішов на тролейбус. Це точно було не моїм місцем.

Перейти до змісту

<- Назад || Вперед ->
Прокоментуйте!