Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи. Частина 10. Майже безпечно

"Агов?"

"Коли почнеш?"

"Ти тут, чого мовчиш?"

"?"

"Агов?"

Саме такі речі можна почути було від потенційного роботодавця, який знайшов мій профіль на одному з сайтів. Він запропонував мені пройти тест на його сайті та приєднатися до великої дружньої команди віддалених працівників. І чим він тільки не закликав!

Поміж інших, було й "та ми усі соціофоби, соціопати та інтроверти, а я - найголовніший з них" і "так що, тест почнеш чи як?".

Чесно, я старався (ага, майже як дружина Баті, пані Янукович aka Наколота Апельсинка). Тест зачіпав одну цікаву тоді тему фреймворків на Python, а саме - Django і треба було потикати палицею та народити фігуру зі шматка глини. Я намагався і штурмував, не вийшло. Мені запропонував пан з вакансією спробувати ще раз, а потім ще раз, проте я вже відмовився, розповівши про те, що Джанго не для мене, що не зможу я його пройти. Подякував за віру у мене (це дійсно було так, до того ж фірма, якою володів роботодавець, завжди подобалась назвою, адже мала відношення й до кави, й до Дугласа Адамса, видатного письменника. І саме тому інша відсилка є у назві цього посту).

Я різними способами намагався йому сказати, що не буду витрачати його та свій час, сили тощо. І цитував дельфінів ('So long and thanks for all the fish' [slatfatf]) з "Путівника по Галактиці для мандрівників автостопом", і казав напряму, що не буду - не доходило. Все ще "зрозуміло, а коли тест почнеш?" отримував у відповідь.

Тоді я вже напряму написав, що дякую за все і досить, бо є більш достойні уваги, змінивши тему листа, додавши до неї "aka 'Купи слона'", посилаючись на відому дитячу забавку. І що ви думаєте отримав у відповідь? Правильно! "А коли тест почнеш?". Після цього: "Так що тест?", ще пізніше - "Агов?". Приблизні цитати, головне - передати сенс.

Панові-роботодавцю дякую, проте треба інколи відступати. І не треба писати у коментарях Головне Питання Життя, Всесвіту та Тестування.

Перейти до змісту

<- Назад || Вперед ->  1. Коментарі (1):


  2. Djalin · 07.10.15

    Може він був п'яний?


Прокоментуйте!