Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи. Частина 17. Курвохост

А ось тепер, любий читач, ми повернемося у часі. Не так давно я написав велику статтю про одного пана, який дуже знахабнів. Тепер вже настала черга для короткого аналізу і додаткових матеріалів.

Отже, ця робота - абсолютно віддалений спосіб праці. Методи Макувки - накласти купу попід забором, всюди казати про велич і красу свого бидло-сервісу, намагатися вливати псевдо-ботами и псевдо-постами, що нумеро-уно ми ж. Спамити у кожну соціальну мережу та твіттер, навіть в інстаграм виставляти картинки з лінком на своє тупе і криве zzz.com.ua, як і завжди ігнорити будь-які поради тощо. Якщо хочете почитати - будь ласка, прошу до посту.

Головне, що нещодавно якийсь хом'ячок Макувки написав мені листа. Ні, вони не пропонували заплатити за втрачений тиждень життя. Ні, вони не благали на колінах стерти той пост. А пропонували роботу. Як це чудово. Я, звичайно, написав листа у відповідь, пояснивши чому я відмовляюся від пропозиції, але відповіді так і не отримав. Майже на 100% певен, що хом'ячок нічого не сказав головній свині. Але то таке, хай йому святий резет і вічно нульовий аптайм (або ж - постійний даунтайм, як кому краще) будуть суддями.

Перейти до змісту

<- Назад || Вперед ->
Прокоментуйте!