Makhauser's

 personal blog

VI: Повернення евоків

Ось і настала черга для останнього епізоду серед тих, які вийшли у класичний час. Тих епізодів, які по суті дуже сильно рятували Форд та його харизма. Епізодів, які залишили великий слід в історії.

Шостий по порядку епізод подарував немало чого цікавого. Чергові космічні баталії, любов і кохання, сімейні цінності та справжню відвагу. Мужність, відданість, щирість. І це усе - тільки про евоків, а були й інші.

У цій частині також засвітився той самий імператор, фанати мали б пам'ятати, що це канонічно був перший епізод, в якому оригінально з'явився Ян МакДермід і у 5 епізоді роль голограми Палпатіна грала інша людина.

Ну, і знову-таки, цей епізод приніс одну з найсильніших сцен, яка, на мою думку та моє переконання, дала назву епізодові - "Повернення джедая". Джедай повернувся, але перехід на світлу сторону Сили пояснюється легше, ніж швидке падіння до темної сторони. Коржиків захотів Анакін, чи що?

Все ж, і 5, і 6 епізоди заслуговують і на 9, і на 10. Обидва одночасно - на одну оцінку, або ні - не важливо. І цьому я поставлю 9.5 балів, хай йому грець. Тільки за редаговані епізоди треба було б підвісити Лукаса за стару та нову Зірки Смерті.

Усі епізоди: I II III IV V [VI]
Прокоментуйте!