Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E03

На цей раз на співбесіду довелося їхати доволі далеко, бо офіс компанії знаходиться у нетрях Святошинського району aka "10 хвилин від метро, там знайти легко, йдіть собі та побачите кілька прапорів". Класична картина свого роду.

Я подивився на Street View що це і як туди дістатися та пішов. І знайшов. А головне - з першого разу.

Промайнувши приватні сектори, я дістався потрібної вулиці. Оскільки за старою звичкою я прийшов раніше, був час посидіти на Reddit, подивитися, як коте дзюрить на стовп та все-таки зайти у "бізнес-центр".

Компанія: IPLand

В бізнес-центрі стояла ідилія: турнікет, який веде кудись надвір, стіл, за яким сидить вахтер - класика. Зателефонував дівчинці, яка через деякий час прийшла та завела в офіс самої компанії і посадила за стіл.

Після деякого часу прийшов ще фахівець потрібного відділу для подальшої бесіди. На всі питання я більш-менш рівномірно відповідав, бо загалом це стосувалося того, чим я займався офіційно незадовго до цього. Тільки з одним питанням виникло ускладнення, але вже не в мене.

Питання було дуже специфічним. Та й не дуже ввічливим, чи що. Може, просто цікавість. Може, перевірка реакції щодо того, як розпоряджатися грошима - я не знаю. "А для чого Вам взагалі потрібні гроші?" - запитав він. На що я чесно та відверто сказав, що мені потрібно оплачувати порядку 10 доменів, хостинґу та й взагалі.

Питання та відповіді

Гадаю, що подібної відповіді вони не очікували, тому що трошки запнулися, хоча й швиденько вийшли з цієї ситуації, запитавши нащо стільки, бо "не розумію, у мене стількох нема, просто нащо". На що я посміхнувся та відповів, що "багато ідей та проектів - багато доменів". Просто арифметика сучасного світу.

Після цього розмову було завершено, обіцяли протягом тижня дати відповідь (а я назвав доволі невибагливу суму заробітної плати), попрощалися. Мене кожної співбесіди питають чи є додаткові питання чи нема. Якщо у 'першому сезоні' я казав, що нема, то у другому - ні, завжди питав, навіть просто уточнюючи те, що було сказано. Ну, по типу інтерес треба проявити до вакансії та фірми, усе таке. І кілька разів ця фішка також допомагала, даючи кілька додаткових плюсів, як-от у S02E01 та у деяких наступних.

Після мене у цей же день (наскільки я пам’ятаю) туди ходив ще й пан Djalin, а йому мене згадали. От наскільки запам’ятався їм, виходить.

Тиждень пройшов десь у грудні ще, тому думаю, що відповідь негативна.


Прокоментуйте!