Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E05

Наступний етап другого сезону - компанія, яка підтримує своїм програмним продуктом мережі аптек. Власне, там довелося лишень спілкуватися електронною поштою.

Компанія: СКАРБ

Надіслав я їм резюме, подивилися. Після цього зв'язався (лише текстом) спеціаліст, спитавши про досвід, потім попрохав задати ті питання, які цікавлять мене. Мене дійсно дещо цікавило, а задавати питання треба, бо це показує інтерес до компанії та вакансії, слід цього не забувати.

Серед питань були такі:

  • Наскільки великий парк машин компанії та з якими операційними системами треба буде працювати (не лякають UNIXи, не подумайте)?
  • Які заплановані місячні грошові витрати на цю посаду?

Кривити душею не треба - всіх цікавлять меркантильні питання. А сам отримувати питання "а скільки Ви хочете?" я дуже не люблю, бо тут не вгадаєш. Тому зіграв на випередження.

Мені надіслали після цього тестове завдання з SQL. Я його вирішив частково, бо, хоча й достатньо знаю цю мову, проте не настільки, щоб легко нею "спілкуватися". Надіслав відповіді на всі питання. Скоріше за все, що не все було правильно, проте цього я вже не дізнався, бо фідбеку не отримав, а ось це - не досить добре, бо без фідбеку ти не знатимеш що і як правильно робити для поліпшення своїх скіллів.

Нічого абсолютно: ні слова. Просто надіслав у порожнечу. Але добре, що у цей же час продовжував шукати свого місця під лампою штучного денного світла.


Прокоментуйте!