Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S03E01

Третій сезон було розпочато доволі "лайтово" і тоді, коли я ще був у Польщі, але вже розумів, що незабаром повернусь в Україну. Щоправда, робота обіцяла бути віддаленою, а тому не так важливо де починати.

Цей пост та наступна серія будуть не дуже інформативними, проте про них написати все ж варто.

Компанія: CloudLinux

Я побачив вакансію, яка полягала з роботою як з Python, так і з GNU/Linux (це навіть помітно з назви компанії). Надіслав та не те щоб забув, проте не приділяв уваги цьому фактові. А вони відповіли за кілька тижнів.

У листі, який було надіслано, було стандартне привітання та кнопка-посилання на Google Форму з рядом питань. Вона, до речі, активна й на момент написання посту.

Спочатку були про особисте бачення своїх знань тієї чи іншої технології. За нею йшло багато питань з синтаксису Python. Доволі простих, щось на зразок тестів Sololearn чи Codecademy. Навіть занадто легких.

Вирішивши все, я надіслав їм форму. Тільки були думки щодо того, яку саме пошту вказати у ній, проте це не було таким важливим моментом, на мою думку. Проте від них я більше нічого не отримував: ні сповіщення про "ой, дякуємо, сміялися всім офісом" (так, я пам’ятаю про remote), ні "пробачте, але шукайте наснаги в іншому місці" ні чогось іншого. Просте та вже вічне мовчання.

HR такий HR.


Прокоментуйте!