Makhauser's

 personal blog

Дещо зрозуміти важко

Стіна непорозуміння виросла сьогодні переді мною. Користуючись останнім днем "Помпеї", я вирішив відхопити соковитий шматок УАнету та зареєструвати домен у такій теплій (аж до завтра) зоні .ORG.UA.

Але хіба колись стається так, як гадається? Аж ніяк, треба звикати до порядків, в яких розвивається на місці Україна, до лихих дев'яностих із рейдерськими "наїздами", але зараз можна казати про те, що свавілля, справжнє свавілля та свинство. Простий приклад, достовірність якого була перевірена ще раз:

orgua1

Тут чітко можна побачити процес реєстрації, який став звичним для багатьох людей. На наступному скріні чітко та прозоро висвічується величезний список вільних для реєстрації зон:

orgua2

На наступній картинці - скрін із вказаним часом та датою, які в свою чергу демонструють приказку "Поспішиш - людей насмішиш"

orgua3

Ну, і наостанок. Я хотів було повірити у раптовість чи помилку, але й за кілька годин ситуація не змінилася:

orgua4

Отже, тут можна сказати, що повноцінне життя припиняється не завтра, а вже сьогодні (як і трикляте Покращення, до речі). Україна, по суті, втрачає вільні нормальні зони. Welcome IN Ukraine ©, хай йому грець! Хостмайстер став на шлях знищення нашого інтернету. 1. Коментарі (3):


 2. Lordie · Сайт · 14.11.12

  Покращення не спинити!

 3. makhauser · Сайт · 14.11.12
  Lordie написав(ла):
  Покращення не спинити!
  Читати далі...
 4. BULDOSER · 21.11.12

  "ДаёшЬ Швабоду Попугаям" Читати далі...


Прокоментуйте!