Makhauser's

 personal blog

Проект SportBlogs дійшов до логічного завершення

Отже, це сталося. Добре це, а може й погано.

Ні одне багаття не може жити вічно, якщо не підтримувати його та не підкладати дров. Влітку проект стартував, через недовіру до iSport, але наразі все повернулося на своє місце. Проект існував на цікавих та вільних ідеях, але не виправдав себе.


А й дійсно, багато треба для ідеї? Сміливець, який ладен нагнути систему та кинути яйце у пику шановного "доктора наук"? Ні, все набагато складніше. Люди, які писали та створювали проект цього літа, не до кінця зрозуміли суть вільного блоґґінгу. Це не їх провина, адже наразі все доволі сумно. Простий копіпаст свого ж тексту на різних сайтах не можуть принести бажаного результату.


Шаховий турнір, журнал... Усе це також не виправдало сподівань, адже люди не хотіли витрачати свій час, час на себе. Витрачати свій час на себе чи для себе? Велике питання.


Звичайно, що нічого просто так не робиться. По-перше, домен .org.ua, який був безкоштовним, тепер став платним, а отже проект із нефінансового вільнодумного перетворився б в збитковий. По-друге, віддачі не було. Було бажання, були яскраві очі, але це все в минулому. І таке буває


Щиро всім дякую за те, що провели цей час разом, хоча б за ідею та нові горизонти. Тепер я точно знаю, що є ще вільні кутки Всесвіту Тенет, куди можна простягнути руку.


P.S. Користуючись нагодою, хочу привітати усіх із Днем Свободи України, навіть у цей час. Інтернет - це та ж свобода, місце, вільне для нових ідей.

Дякую. Ваш makhauserПрокоментуйте!