Makhauser's

 personal blog

http://щось.десь

Вірно це чи ні, скоріше вірно, але без полум’я, яке підпалюють люди, будь-що врешті-решт припинить існування. Так само сталося і зі СпортБлогами, певної міри це стосується і сайту з новинами про ФК "Барселона". Чому так трапляється та що ж робити далі - головні питання цього поста.


Коли починають вішати локшину на вуха, зазвичай кажуть: "Голосуйте за мене, а тоді...". Я голосувати за себе не прошу, тому буду відвертим.


Дещо не виправдало сподівань, до дечого не вистачило запалу власноруч, деякі проекти одному підіймати важко. Але я намагаюся так робити, намагаюсь впливати на те, щоб проекти розвивалися. Буває, часом, придумаю якусь нісенітницю, або ж і розумну деталь, втілюю, але реакції мало. А буває, що вона є, і люди "пісяються" від задоволення та щастя. Шаховий турнір не зіграно до кінця, в цьому моя велика провина, але наразі не про це.


Зараз я почав писати ДумВікі - невеличку енциклопедію по величній грі початку дев'яностих. Можливо, що й щось інше надійде до пазурів моїх ідей, не знаю. Треба обрати щось специфічне та мало освітлене іншими, адже саме нові ідеї мають приносити профіт. Буду тримати в курсі своїх думок.
Прокоментуйте!