Makhauser's

 personal blog

Приватні кайдани

Ось і знову поговоримо про те, за що так сильно мусимо любити ПрихватБанк та обходити його десятою дорогою.

Повернемося у минуле. Існує в Україні компанія-монополіст у своїй галузі. Назву запам’ятати напрочуд легко: "Укртелеком" (далі - ПЛ). У тому числі ПЛ пропонує послуги мобільного інтернету. Я вирішив скористатися нею. О так, послуга - непогана, але ціну УГвці поставили ледь вищу за нормальну. До того ж, раптово була змінена назва спеціально для тих, хто БДСМить з модемом:

Пройшов деякий час, закінчилися кошти на рахунку, які були оплачені до кінця року, і знадобилося розірвати угоду.

Заява, підпис, рахунок на 300+ гривень (40 з них були зписані з рахунку). Вирішивши не відкладати справу у довгу труну, я відправився у найближчє відділення ПЛ, де мене м’яко послали у дупу ПрихватБанк (далі - Повне ПЛ (ППЛ)), сказавши, що там нема комісії. Декілька відділень ППЛа були зачинені на ремонт, тілько в Центрі, у серці мітса знайшлося ППЛ.

Далі - цікавіше:

В ППЛі, простоявши довгу чергу в оточенні дуже й дуже понурої техніки, я таки дочекався черги для того, щоб дізнатися, що "Це коли був Ютель комісії не було, а теперя - є. і узагалі, оплатіть у терміналі й у вас нема нашої картки!". Це був увесь сенс фращи, яку видала касирка. Для повного пруфу причепив фотки, на яких особисту інформацію я приховав. Чого, на жаль, не вийшло з ППЛ... Особливо бентежить установа, що отримала гроші з комісії.
Прокоментуйте!