Makhauser's

 personal blog

Життя у ритмі пригод

Десь сьогодні я писав пост Про ПриватБанк. Ага, той, що точка опори. Настала черга продовження.


Преамбула проста, вона не важлива для цієї короткої історії про банк за найбільшою мережею по Україні. Зайшов я в банк, хотів оновити "версію" картки, але раптово почув питання:

"А у Вас есть Кредитка ™ ® ©?"


Кажу, що вже нема. На це мене дівчина надихнула відповіддю, що таки Крєдітку вони дадуть, якщо будуть перевипускати картку у відділені, де я, власне і знаходився. А якщо пан гість не хоче собі такого щастя у вигляді пластику у купі із неадекватним договором від ПБ, то треба йти собі у відділення, де картка, власне, побачила цей світ, ще не знаючи, до банкоматів якого банку її будуть пхати. Щось мені здається, що й першому відділенні мені будуть нав’язувати кредитку, тому треба вирішувати питання іншим чином.


Вийшовши з відділення та діставши старенький N70 я в Тві поділився думкою про ситуацію:На це не міг не відреагувати ну зовсім офіційний Тві-акаунт Привату:На пошту прийшли звичні питання про ПІБ, телефон та уточнення нагальних анальних проблем від банку. Знову згадую коржики, малятка. Маємо, що маємо, будемо щось вигадувати
Прокоментуйте!