Makhauser's

 personal blog

[SPOILER ALERT] SW VII

А тепер - зі спойлерами.

Що ж, за вбивство одного з моїх улюблених героїв (та що там казати - улюбленого) J.J. ще отримає масу думок не зовсім пристойного змісту. Але, на жаль, Форд не молодий вже. Та й кажуть, що давно хотів забити на "Зоряні Війни", а може просто не хотів скочуватися як той же Шварц, не знаю... Зіграв він супер. Як вміє, як завжди вмів.

Його істеричний синок, якого пафосно у трейлерах представляли новим Дартом Вейдером ще більше вбив свій типаж, коли зняв маску. Типовий діснеєвський принц.

Здебільшого, все взято з класики. І смерть старця-наставника, і мало бійок на світлових мечах (супер-мега-пупер крутий сітх проти штурмовика, який не знає про Силу та дівчинки, яка 10 хвилин тому дізналася, що трошки джедай. Ще б проти дроїда побився. Аргх), старий та останній джедай, який живе казна-де, пілоти, вразливі місця убер-машини "злобних ворогів" та таке інше. Класика. Хоча про Соло - то страшне. Той випадок, коли "Канон" гірше за "Легенд". А тепер будуть вони щороку, що не може не засмучувати. А епізод VIII - у травні 2017 року. Чекаємо. А раптом буде привид нечуттєвого до Сили (і до мідіхлоріан, Йода милий, й досі бомбить!) Хана. Який, ясна річ, стріляв першим та єдиним.

А що то за невідома хрінь велетенського зросту, яка тролила тюхтія та нитика "Кайло Рена" - я хз.
Прокоментуйте!