Makhauser's

 personal blog

Озеро

Зоря вечірня, перша, виблискує на небі,
Відбиток залишає на Світязькій воді,
А в небі, небі, небі, безмежнім Шацькім небі,
Ми бачимо відбитки, думок наших з землі...


  Доброго дня, шановна громада. Гріх не написати кілька рядків після довгої перерви. Біля украхнського кордону можна знайти файне місце - Волинь, де омивають береги великі озера. Світязь, Люцимір, Луки тощо. Місце привабливе, поруч ліс. Але, спочатку - невеличке озерце Піщане у 2х годинах від фінального пункту призначення. Невеличке, але привабливе, у якому пірс закінчується схожами, как у басейнах...

Читати далі...
Коментарі (0)

Епічна літня повінь

Поміж справ, вирішив поїхати за місто, на дачу, розвіятись. Не вийщло

Із чого почати? Певно із того, що вечір суботи подарував незабутні враження вимкненного світла, коли розряджається ноут, а потім - КПК і PSP, та робити абсолюто нічого (адже й інтернету нема).

На наступний день світ був, та думаючи про від’їзд, зібрались, а тут почалося - ливеняка, град, що просто зовсім не весело було. Дощ тривав декілька годин поспіль, а так, як на дачі нема нормальної системи відводу води, трапилась невеличка повінь. На жаль, саму повінь я не знав, бо треба було воду відливати, але частину фейлу я все ж захоив. Повністю закриті, герметині двері, через які вода спокійно пролилася на декілька метрів - це, таки, не приємно. Особливоо прибирати воду, котрої накопилось декілька сотень литрів, враховуючи структуру ділянки.

Читати далі...
Коментарі (0)

Гидоти та красоти головного університету

Шарм та скромність, радість до забуття та смуток до втрати свідомості. Злість та Любов. Ненависть і відданість. Для кожного Університет імені Шевченко має свої риси. Для мене ж Шевченківський ВНЗ - особливий. Моя точка зору може не співпадати з думкою адміністрації сайту, і тим паче, із думкою Ректора КНУ імені Тараса Шевченко.

Почнему від витоків, від приймальної комісії. Поступав я на Радіофізичний факультет Щеви (див. фото). Приймальна комісія була в тому ж корпусі.

Читати далі...
Коментарі (0)

Голосієво: краса та жахи району

Ліс... Багацько людей, коли чують це слово, уявляють поляни, ліси та гаї. Хтось бачить пляшки під ялинками, багаття та пісні напідпитку.

Читати далі...
Коментарі (0)

Ласкаво просимо в Че

Доброго дня, шановні читачі.

Сьогодні мова піде про те, чому ж звичайний Челентано вартий уваги, а "мажорний та розкішний" Che Gold - ні. Сподіваюся, що мій гіркий досвід допоможе Вам зробити правильний вибір та переосмислити сенс буття у піццеріях

Читати далі...
Коментарі (0)

Перші слова

Доброго дня, читачі. Декілька вступних слів не завадили б, особливо перед дальньою дорогою.

Читати далі...
Коментарі (0)