Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S03E05

Наступним кроком у ймовірне нове життя став візит в офіс компанії, яка займається розробкою та підтримкою програмного продукту для готелів будь-якого розміру.

Компанія: Отелмс-Украина

Знаходиться офіс в будівлі НДІ, на першому поверсі стоять 2 банкомати вже давно мертвих банків: "Хрещатик" та, здається, "Київ". На вікні біля входу спить кіт, а з іншого боку - якісь грамоти, мануали та фото.

Подзвонив дівчинці, вона спустилася та відвела до офісу. Сам він був просто великою кімнатою з певною кількістю перегородок. Були чутні розмови співробітників фірми з клієнтами (у тому числі й з тимчасово окупованих південих частин України (АРК)).

Чолов’яга розписав мені схему роботи їхнього софту на папірці, описавши три основні функції та намалювавши "диснеївський" варіант запису валюти США (з 2 вертикальними рисками). Розповів, що треба буде сидіти на телефоні, допомагати людям, від часу до часу проводити презентації за допомогою скайпу тощо.

Також головною фішкою була відповідальність за тих клієнтів, які приходять (плюс у карму та у профіт) та залишають компанію (кастрація тупими ножицями), проте це дрібниці.

Мені саме атмосфера не сподобалася. Розміщення офісу також не варте було тих зусиль, які доводилося б застосовувати на практиці. Це не давало б подальшого розвитку. Стагнація.

Співрозмовник запитав й про мою думку щодо них, але я взяв паузу, м’яко натякаючи на свої плани (хоча міг би й подумати на вихідних про них - хтозна, як доля б склалася), але ми всі вирішили зв’язатися у понеділок. І тоді вони б сказали свою думку про мене, а я - про них.

Нічого, звісно, не було. Ніхто не зателефонував, хоча до цього, у день співбесіди, вони цікавилися чи приїду я до них (приблизно, хвилин за 30-40). Проте це абсолютно не бентежило мене, тому що я б і так відмовився від такої роботи.

 1. Коментарі (4):


 2. Серхо · 14.12.16

  Удачи. Робота должна приносить не только ресурсы но и удовольствия.

 3. makhauser · Сайт · 14.12.16

  Серхо написав(ла):Удачи. Робота должна приносить не только ресурсы но и удовольствия. Читати далі...

 4. Серхо · 14.12.16

  makhauser написав(ла):Серхо написав(ла):Удачи. Робота должна приносить не только ресурсы но и удовольствия. Читати далі...Дяк. Нынешняя пока приносит позитивные эмоции, но о ней будет чуть-чуть позже. До конца 2016 хочу закончить с этим сериалом и заняться чем-то иным, писать что-то другое.« Згорнути Читати далі...

 5. makhauser · Сайт · 14.12.16

  Серхо написав(ла):Заинтриговали. Ну почитаем что у вас за интересная робота. Ждемс))) Читати далі...


Прокоментуйте!