Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S03E06

Поділ - це доволі зручне місце. Транспортна розв’язка, метро, історичний подих старого міста та інші плюси. Так я думав, коли їхав на співбесіду у компанію, яка виступала посередником між компаніями та кандидатами.

Компанія: PERSONNEL // Robert Bosch

Офіс PERSONNEL знаходиться максимально близько до метро "Контрактова площа" (це й кінцева зупинка багатьох трамваїв). Помпезна будівля з великою кількістю входів та когось по типу консьєржки на вході.

Піднявся на потрібний поверх, почав чекати на спірозмовницю. Під час очікування я помітив кілька сертифікатів від партнерів. У тому числі був банк SEB, співробітників якого я підтримував на попередньому місці роботи. Символічно.

Під час доволі неформальної розмови (доволі позитивне враження від неї) з’ясувалося, що потрібно працювати на вул. Дідька лисого, а де це? Не маючи бажання образити людей, які проживають на вулиці Крайній, але я про неї не чув. Щось по типу початків Троєщини.

Проте більш-менш адекватний варіант, коли нема альтернатив. Так, треба використовувати 2 транспорти для досягнення кінцевої мети. Так, міжнародна компанія та таке інше. А чому б й ні?

А склалося, що таки ні. Компанія закрила посаду внутрішнім кандидатом, про що мені дівчина повідомила телефоном. Саме так і має працювати HR. Деяким "фахівцям" відділу кадрів треба повчитися.

 1. Коментарі (5):


 2. Серхо · 14.12.16

  Доброго часу доби. Прикольно. Банк SEB. ви там працювали? До речі назва метро теж трохи дивна. ВУЛ? Ще дивніше. Так ви все-таки не влаштувались?Шкода.

 3. makhauser · Сайт · 14.12.16

  Серхо. написав(ла):Доброго часу доби. Прикольно. Банк SEB. ви там працювали? До речі назва метро теж трохи дивна. ВУЛ? Ще дивніше. Так ви все-таки не влаштувались?Шкода. Читати далі...

 4. Серхо · 15.12.16

  makhauser написав(ла):Доброго часу. Влаштувався. Я працював не у SEB, а у підтримці SEB. Трошки інші речі, це просто був проект. "Вул" - це вулиця. Назва звична та стара для міста, бо саме така площа розміщена неподалік від метро. Там ще й Києво-Могилянська Академія поруч.Влаштувався. Якщо перейти до змісту, то буде загальна кількість співбесід. Успішною була 12 з 15, три ще провів під час очікування рішення та для збільшення кількості контенту.« Згорнути Читати далі...

 5. makhauser · Сайт · 15.12.16

  Серхо написав(ла):Вітаю. 15 співбесід? а навіщо так багато??? Ну що тут сказати, хай щастить. Читати далі...

 6. Серхо · 16.12.16

  makhauser написав(ла):Серхо написав(ла):Вітаю. 15 співбесід? а навіщо так багато??? Ну що тут сказати, хай щастить. Читати далі...Дякую. Контент понад усе. Та й нудно було, тому стільки« Згорнути Зрозуміло. Все рівно важкозрозуміти айтішніків!


Прокоментуйте!