Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи. Частина 16. Спогади лікують

Ностальгічні нотки можуть завше викликати якісь спогади. Спогади про події, місця, людей, емоції, думки. Таке буває. Але що може викликати мелодію ностальгії? Та будь-що! І на цій співбесіді були фактори, які вплинули на відчуття втраченого часу, який вже не повернути.

Компанія, про яку піде мова у цьому пості, займається наданням якихось медичних лабораторій і такого іншого. Більше того, їхній HR має занадто крутецьку адресу на поштовому сервері ukr.net. Серйозно! Солідна всеукраїнська компанія не хоче надсилати відгуки про резюме зі свого поштового серверу.

Але я відволікся. Вакансія - надання саппорту на "відділеннях" по берегу, віддалена підтримка з головного офісу тощо. Плавали, розуміємо.

Офіс знаходиться у невеличкому закутку вулиці, на якій я втратив 4 роки життя через другу з трьох помилок з ВНЗ. Може, то не було помилкою у певному сенсі, адже доволі сильно вплинуло на подальший розвиток у невідомо-якій сфері за невідомим напрямком, тому сказати, що саме даремно втратив 4 роки, можна з натяжкою, але нехай, повернемось до компанії.

Велика будівля, охорона, паркінги та таке інше. Якісь офіси, доброзичливість та апатія співробітників, у яких стигла у той момент кава, тому треба бігти і не дивитися перед собою, казати "ой!", налетівши на Макхаузера та робити інші речі, необхідні для роботи.

Як можна здогадатися, особливого успіху я не мав на співбесіді. Можливо через те, що забагато знову зайвого казав про бекграунд, а може через те, що не можна мене допускати до медичного обладнання на малу відстань, не знаю... А хіба важливо вже це? Не думаю!

Перейти до змісту

<- Назад || Вперед ->
Прокоментуйте!